demo

slider1 slider2 slider7a slider5 slider3 slider6a slider4a
preload image preload image

Profesjonalizm i doświadczenie

ponad 1 000 klientów i 20 tysięcy pojazdów obsługiwanych od 10 lat - najstabilniejsza współpraca na rynku

Najkorzystniejsza relacja funkcjonalności do ceny

zaawansowane urządzenia monitorujące GPS i rozbudowane oprogramowanie w konkurencyjnej cenie.

Zaawansowane funkcjonalności

szeroka gama opcji podglądu zdarzeń oraz generowania raportów, w tym raportów definiowanych przez klienta.

Wysoka szybkość i stabilność działania

stabilna, lokalna aplikacja minimalizująca konieczność komunikacji z serwerem danych.

Niskie koszty komunikacji GPRS i roamingu

zastosowanie inteligentnego algorytmu przesyłania danych z urządzeń monitorujących GPS w pojazdach.

Elastyczność współpracy

dostępność wielu opcji abonamentu i długości umowy oraz możliwość skorzystania z opcji przedpłaconej.

Bezpieczeństwo danych

zastosowanie najnowszych rozwiązań bezpieczeństwa systemu i transmisji danych między aplikacją a serwerem.

Darmowe testy pełnej wersji SAS Fleet PRO przez 3 miesiące!

Kup i zainstaluj urządzenie monitorujące GPS firmy SAS - skorzystaj z bezpłatnych testów 
optymalnej dla Ciebie opcji systemu SAS Fleet Pro. Decyzję podejmiesz po testach.

 

UWAGA - promocja trwa tylko do końca 2014 roku !

 gratis

Darmowe urządzenie monitorujące GPS, przy zakupie abonamentu Plus!

Wykup zaawansowany abonament SAS Fleet PRO na 2 lata po promocyjnej cenie,
a urządzenie monitorujące GPS dostaniesz gratis!

  

UWAGA - promocja trwa tylko do końca 2014 roku !

 

 gratis

Szanowi Państwo,

W dniu 13 lutego 2014 roku (czwartek) przeprowadzona została zmiana istniejącego adresu serwera   z    „xyz.sasgps.pl”   na    „xyz.sasgrup.eu”.  
Pozostałe parametry logowania nie ulegają zmianie.

CO NALEŻY ZROBIĆ ?

Mamy przyjemność powiadomić , że w dniu 4 grudnia 2013 , o godzinie 17:00 miała miejsce kolejna już aktualizacja aplikacji monitoringu GPS naszej firmy SAS FleetPro .

Dla tych, z Państwa którzy mają już na swoich komputerach zainstalowaną aplikację SAS FleetPro, aktualizacja będzie odbywać się automatycznie zaraz po uruchomieniu aplikacji. W takim wypadku należy wyłącznie potwierdzić zgodę na instalację.

Jeśli aplikacja nie jest zainstalowana na komputerze można zainstalować po pobraniu z naszej strony www pod adresem: http://sasgps.pl/pl/wsparcie/instalacja-aplikacji .

W dniu 4 lipca 2013 roku zespól SAS GPS dokonał aktualizacji aplikacji SAS Fleet Pro. W najnowszej wersji wprowadziliśmy kilka zmian, które znacząco wzbogacają korzystanie z naszej aplikacji. Poniżej zamieszczamy skrótowy opis zmian:

1) Nowa wersja Raportu Przekrojowego - udostępniająca bardziej rozbudowanie funkcje:

raport przekrojowy

2) Raport Stylu Jazdy wykorzystujący dane o gwałtownych manewrach kierowcy:

styl jazdy

3) Alerty i Raporty Cykliczne - umożliwiające informowanie na bieżąco o ważnych zdarzeniach:

alerty

4) Oprócz powyższych zmian wprowadziliśmy nową wersję aplikacji do pobierania surowych danych z naszego serwera celem ich dalszej obróbki.

W razie pytań lub uwag jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pragniemy poinformować,  że oferta naszej firmy znalazła uznanie firmy Orange w wyniku czego nasz system SAS Fleet Pro można nabyć w sklepie internetowym Orange. Cieszy nas, że zarówno system SAS Fleet Pro w wersji Standard i Plus są w sklepie najwyżej notowanymi produktami w swojej kategorii. Dla niedużych zleceń jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie - w wypadku większych kontraktów lub zaawansowanych funkcjonalności zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami.

sklep m2m Orange-sml

Na naszej stronie pod niniejszym adresem: wsparcie-instalacja aplikacji  znajduje się instrukcja instalacji aplikacji na danym komputerze po raz pierwszy.
W skrócie – obecna wersja pliku wymaga uprawnień administratora. Po ich uruchomieniu instalacja aplikacji i wszystkich składowych przebiega już automatycznie.
W przypadku Windows 7 zaleca się aby instalować aplikację w katalogu zaproponowanym przez instalator ponieważ jest to katalog, do którego aplikacja może uzyskać pełny dostęp niezbędny do jej prawidłowego działania. Ważne jest aby środowisko Windows (dowolne), w którym jest instalowana aplikacja było zaktualizowane, tak aby występowała tam najnowsza wersja NET.Framework i Silverlight. W razie gdyby tak nie było należy je pobrać i zainstalować ze strony Microsoft lub pobrać aktualizacje Windows.

UWAGA
: z powodu zmian w kodzie źródłowym stara aplikacja nie będzie się mogła zalogować do serwera. Dlatego zalecamy odinstalowanie starej wersji aplikacji i zainstalowanie nowej.

Właśnie została uruchomiona nowa wersja oprogramowania SAS Desktop. Pierwszą i najważniejszą zmianą wprowadzoną w tej wersji jest automatyzacja pobierania i instalacji uaktualnień. Aplikacja sama będzie sprawdzać czy są nowe wersje a proces wprowadzania zmian będzie znacznie szybszy.
W nowej wersji pojawiają się takie zmiany jak nowy raport – „Raport odstępstw od zaplanowanej trasy”, możliwość rysowania linii pokazujących trasę pojazdu w aplikacji, możliwość odczytu z ekranu aplikacji dokładnych współrzędnych punktu wskazanego myszką.
Kolejne udogodnienia będą teraz pojawiały się z większą częstością gdyż dzięki automatycznym aktualizacjom łatwiej jest skoordynować ten proces u wielu klientów.

Testy nowej wersji rozwiązania do monitoringu GPS i zarządzania flotą oferowanego w usłudze SAS Flota wchodzą już w decydującą fazę. Nowa wersja oprogramowania jest przede wszystkim zbudowana na nowej platformie ClickOnce, która znacząco ułatwia proces instalacji i bieżących aktualizacji oprogramowania. Dzięki tej technologii, możliwe jest włączenie w proces instalacji wszelkich dodatkowych elementów środowiska Windows niezbędnych dla prawidłowego działania aplikacji (np. najnowsze wersje środowiska Net Framework). Drugą ważną zaletą tego oprogramowania jest to, że po jednorazowej instalacji oprogramowania (np. wymagającej uprawnień administratora) każda kolejna aktualizacja oprogramowania lub elementów środowiska Windows odbywa się w tle nie angażując użytkownika.
W warstwie funkcjonalności, nowa wersja oprogramowania ma przede wszystkim zostać wyposażona w takie udogodnienia jak przypominanie o niezbędnych czynnościach eksploatacyjnych dla poszczególnych pojazdów w oparciu o odczyty przebiegu kilometrów udostępniane przez lokalizatory GPS w pojazdach. Inną ważną innowacja będzie zapewnienie możliwości generowania przez system powiadomień SMS i e‑mail informujących o wybranych zdarzeniach we flocie pojazdów. W warstwie prezentacji, nowa wersja aplikacji SAS Desktop do zarządzania flotą ma także udostępnić wierniejsze rysowanie przebiegu tras oraz możliwość wyboru pomiędzy kilkoma rodzajami wektorowych map cyfrowych.
Planowaną datą udostępnienia nowej wersji oprogramowania jest lipiec 2011 roku.
Z archiwum - Bukareszt, 28 stycznia 2009 r.
W roku 2008 firma SAS Group ugruntowała swoją pozycję na rynku monitoringu GPS pojazdów osiągając obroty 1,39 miliona Euro (wzrost 22% r/r) przy wypracowaniu zysku na poziomie 105 tysięcy Euro. Pod koniec 2008 roku Grupa SAS mogła cieszyć się 220 klientami swoich rozwiązań zarządzania flotą (ponad dwukrotny wzrost).
Rozwiązanie SAS Group obejmuje profesjonalny lokalizator GPS (montowany na stałe w pojazdach) oraz oprogramowanie SAS Desktop do zarządzania flotą pojazdów. Usługa monitoringu GPS pojazdów oferowana jest w dwóch poziomach abonamentu – ‘Standard’ i ‘Plus’, odpowiednio dostosowane do potrzeb lokalizacji GPS oraz zarządzania flotą. Abonament ‘Standard’ oferuje podstawowe funkcje związane z monitoringiem pojazdów, takie jak bieżące i historyczne raportowanie pozycji, tras, prędkości i miejsc postojów z możliwością ich podglądu na mapach cyfrowych w oprogramowaniu. Z kolei abonament ‘Plus’ zawiera wiele funkcjonalności związanych z zaawansowanym zarządzaniem flotą – raportowanie: zużycia paliwa, analizy tras, analizy postojów (w tym postojów w zdefiniowanych punktach klienta), raporty jazd w czasie pracy i w celach prywatnych oraz przypomnienia od ważnych terminach dotyczących każdego pojazdu (wygasanie ubezpieczeń lub badań technicznych).

Z archiwum - Bukareszt 7 sierpnia 2008 r.

Poprzez monitorowanie floty pojazdów za pomocą lokalizatorów GPS i zarządzanie flotą przy wykorzystaniu systemów SAS Group, firmy mogą osiągać spektakularne oszczędności. Jeden z klientów SAS Group, firma budowlana była w stanie zredukować koszty logistyki, w tym głównie paliw o około 50%. Firmy logistyczne mogą znacząco (nawet o 20%) zredukować zużycie paliwa a dodatkowo, dzięki zastosowaniu systemu zarządzania flotą poprawić efektywność wykorzystania pojazdów dzięki lepszej kontroli nad zadaniami realizowanymi przez kierowców. W efekcie pojazd, który dotychczas obsługiwał 10 klientów lub punktów dystrybucyjnych, po zastosowaniu lokalizacji GPS będzie mógł obsłużyć odpowiednio 14 takich punktów.

archiwum - Bukareszt, 27 listopada 2008 r.

SAS Group, który od szeregu lat zdobywa wiodącą pozycję na rynku monitoringu GPS i zarządzania flotą już od 2005 roku zapewnia monitoring rzeczywistego zużycia paliwa za pomocą profesjonalnych lokalizatorów GPS dostarczających danych do centralnego oprogramowania flotowego. Podstawowym narzędziem kontroli zużycia paliwa od chwili wprowadzenia przez SAS Group systemów monitoringu pojazdów było zastosowanie zaawansowanych algorytmów naliczania normatywnego zużycia paliwa (z podziałem na trasę i jazdę miejską) i porównania tych danych z przebiegiem pojazdu odczytywanym przez lokalizator GPS oraz danych o tankowaniach importowanych z aplikacji kart paliwowych. Obecnie, dzięki coraz większemu rozpowszechnieniu systemów CAN/ FMS w pojazdach, możliwe jest także uzyskanie obiektywnych danych o faktycznym zużyciu paliwa bezpośrednio ze sterownika silnika pojazdu.