demo

slider1 slider2 slider7a slider5 slider3 slider6a slider4a
preload image preload image

Profesjonalizm i doświadczenie

ponad 1 000 klientów i 20 tysięcy pojazdów obsługiwanych od 10 lat - najstabilniejsza współpraca na rynku

Najkorzystniejsza relacja funkcjonalności do ceny

zaawansowane urządzenia monitorujące GPS i rozbudowane oprogramowanie w konkurencyjnej cenie.

Zaawansowane funkcjonalności

szeroka gama opcji podglądu zdarzeń oraz generowania raportów, w tym raportów definiowanych przez klienta.

Wysoka szybkość i stabilność działania

stabilna, lokalna aplikacja minimalizująca konieczność komunikacji z serwerem danych.

Niskie koszty komunikacji GPRS i roamingu

zastosowanie inteligentnego algorytmu przesyłania danych z urządzeń monitorujących GPS w pojazdach.

Elastyczność współpracy

dostępność wielu opcji abonamentu i długości umowy oraz możliwość skorzystania z opcji przedpłaconej.

Bezpieczeństwo danych

zastosowanie najnowszych rozwiązań bezpieczeństwa systemu i transmisji danych między aplikacją a serwerem.

 

Profil działalności

Firma SAS Group koncentruje się na rozwiązaniach zapewniających optymalizację zarządzania flotami pojazdów z wykorzystaniem urządzeń monitorujących GPS. Rozwiązania te cechuje wyjątkowe bogactwo opcji przy jednoczesnej łatwości obsługi oraz szerokim spektrum opcji dopasowujących usługę do potrzeb klientów.
Oprócz systemów do zarządzania flotą w ofercie firmy znajdują się także rozwiązania lokalizacyjne GPS zorientowane na potrzeby monitorowania wartościowych elementów majątku oraz pojazdów dla mniejszych firm lub osób prywatnych a także monitorowania osób i zwierząt.
Firma oferuje także rozwiązania „na miarę” zbudowane na indywidualne zamówienie/ potrzeby klienta – na przykład rozwiązanie dla dysponentów flot pojazdów serwisowych.

Nasze Wartości

W naszej działalności zarówno w Europie jak i w Polsce przyświecają nam Wartości, które są wyróżnikiem i unikatową cechą naszej firmy.
Wyznajemy następujące wartości:
Profesjonalizm: jakość i funkcjonalności naszej aplikacji GPS do monitorowania i zarządzania flotą oraz oferowany poziom obsługi są najlepszym gwarantem przedłużania przez naszych klientów współpracy z nami.
Jakość: oferujemy jedną z najbardziej zaawansowanych na rynku aplikacji i stale dokładamy starań aby wspólnie z naszymi klientami poszukiwać możliwości dalszego rozwoju funkcjonalności
Ekonomika: zarówno koszt instalacji urządzeń monitorujących GPS jak i abonamentu miesięcznego za system do zarządzania flotą należą do najniższych na rynku przy tak zaawansowanym rozwiązaniu. Nie pobieramy nieuzasadnionych opłat tak aby korzyści rozwiązania flotowego pojawiały się jak najszybciej.
Przejrzystość: we wszystkim co robimy zmierzamy do zapewnienia maksymalnej przejrzystości. Nasze cenniki i umowy na usługi monitoringu GPS i zarządzania flotą są proste i jednoznaczne
Elastyczność: dopasowując rozwiązanie monitoringowe lub flotowe do Państwa potrzeb, jak i konstruując warunki współpracy dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej dostosować się do unikatowych wymogów Państwa biznesu.
Długofalowość: działamy w biznesie monitoringu i zarządzania flotą GPS od wielu lat i przez wiele lat zamierzamy działać – nasze podejście do biznesu charakteryzuje poszukiwanie takich rozwiązań, których wartość będzie gwarantowała długotrwałą współpracę z klientami.

SAS Group na Świecie

Grupa SAS, powstała w roku 2002 z myślą o projektowaniu, wytwarzaniu i wdrażaniu urządzeń i systemów informatycznych do zarządzania flotami pojazdów oraz monitoringu mienia i osób w oparciu o system GPS. Udziałowcami firmy są obywatele USA, Niemiec i Rumunii związani z branżą informatyczną i telekomunikacyjną (m.in. specjaliści Microsoft ds. baz SQL) a także motoryzacyjną.
Podstawowym założeniem firmy jest zapewnienie narzędzi optymalizacji kosztów i procesów monitoringu GPS i zarządzania flotami pojazdów oraz zapewniania kontroli nad zasobami firm oraz osób prywatnych.
W roku 2007 w wyniku dynamicznego rozwoju na rumuńskim rynku rozwiązań GPS do zarządzania flotą, firma osiągnęła pozycję lidera pod względem liczby obsługiwanych firm oraz pojazdów objętych usługą monitoringu. Obecnie firma obsługuje 700 klientów i 11 tysięcy pojazdów.
Tajemnicą sukcesu firmy SAS było stworzenie unikatowej aplikacji do zarządzania flotą o niezwykle intuicyjnym interfejsie a jednocześnie wyposażonej w zaawansowane funkcje i możliwości generowania raportów w oparciu o posiadane dane z monioringu GPS pojazdów.
Firma SAS Group zatrudnia obecnie w Rumunii, Niemczech i USA 25 pracowników (ekspertów w dziedzinie programowania, sprzętu GPS i rozwiązań M2M) wspieranych przez ponad 100 firm dealerskich i montażowych zapewniających zaplecze serwisowe i logistyczne dla oferowanych rozwiązań.
W roku 2009 Grupa SAS osiągnęła obrót ponad 1,6 miliona Euro przy rentowności powyżej 9%. Ten dynamiczny wzrost, profesjonalizm rozwiązań oraz prowadzona niemal od początku działalności bliska współpraca z Orange Romania doprowadziły w 2010 roku do uzyskania przez Grupę SAS statusu złotego partnera Orange w Rumunii.
Tak dynamiczny rozwój spowodował, że w strategii SAS Group istotne miejsce zajął cel budowania obecności w Unii Europejskiej z założeniem zdobycia pozycji w 1-szej 5 dostawców urządzeń i systemów monitorujących GPS.
W ramach realizacji tego celu w 2009 roku, w Monachium uruchomiony został Niemiecki oddział firmy - SAS Group GmbH.. Od marca 2011 roku ruszyła także działalność polskiego oddziału firmy pod nazwą SAS GPS Sp. z o.o, z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem handlowym w Warszawie.